Ziyaretçi Rehberi


Sevdikleriniz ve aileniz ile beraber olmak iyileşme sürecinizin önemli bir parçasıdır.Ziyaretçilerinizin sizinle zaman geçirmesi bizim için önemlidir.

İlgili branş doktorlarının kendi oluşturduğu özel ziyaret politikaları olabilir; buna uyulması zorunludur. Hasta ziyaretleri hastanemizin belirlediği saat aralığında gerçekleşmektedir. Hastaya dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır. Hasta ziyaretine 12 yaşından küçük çocukların getirilmesi yasaktır. Hastanın sağlığı açısından ziyarete temiz giysilerle gelinmesi önemlidir. Sağlık Kuruluşları içinde sigara içilmesi yasaktır. Ziyarete gelirken hastaya kitap, dergi, gazete, hijyenik bakım ürünleri (kolonya, kağıt peçete, kağıt havlu, kağıt mendil.),çocuklara zararsız oyuncaklar dışında hediye getirilmemesi önerilir.

Hasta ziyaret saatleri 10:00 - 22:00 saatleri arasındadır.

Hizmet kalitemizi arttırabilmek için görüşleriniz ve yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Bu amaçla hazırlamış olduğumuz anket formunu doldurmanızı rica ederiz.
Yatış işlemleri gerçekleştiğinde, odaya yerleşilmesi sırasında, yatış süresince birimler arası geçişlerde, taburculuk işlemleri sonrası ve hastaneden ayrılış esnasında porterler sizlere eşlik edecektir.
Dini vecibeleri yerine getirmeye yardımcı olmak amacı ile diyaliz 2B katında bir mescid bulunmaktadır.
Mescitte sizlere yardımcı olabilecek bazı din kitapları, seccade, tesbih ve baş örtüsü mevcuttur.
Sizlerin güvenliği bizim için birinci derece önemlidir. Güvenliğiniz için bina içinde 24 saat görev başında olan güvenlik görevlilerine;
  • Hastane içine sokulan paketlerin kontrolünde,
  • Hastane içinde gerektiği zaman kimlik kontrolü yapılmasında yardımcı olunmasını rica ederiz.
Her şeye rağmen;
Kişisel eşyaların değerli evrak ve belgelerin sahipsiz bırakılmamasını, ve özel eşyalarınızın sizin sorumluluğunuzda olduğunu hatırlatmak isteriz.
Hasta odalarına enfeksiyon kuralları gereği çiçek kabulü yapılamamaktadır. Hasta veya hasta yakınları kendilerine gelen çiçekleri hastaneden ayrılırken resepsiyondan alabilir.
24 saat açık olan Cafe, saat 22:00'a kadar oda servisi hizmeti vermektedir. Sorsi Cafe; unlu mamül çeşitleri, tost ve börek çeşitleri, kahvaltı servisi, çorba ve ızgara çeşitleri, sulu yemek çeşitleri ve sıcak-soğuk içecekler ile hizmetinizdedir. Sorsi Cafe'nin sigara içilen ve içilmeyen iki bölümü bulunmaktadır.
Sorsi Restaurant nezih ortamı ve kaliteli servis anlayışı ile 24 saat hizmet vermektedir.
Sorsi Cafe/Restaurant servisi için 1672 numaralı dahili telefonu arayabilirsiniz.