Acil Servis


Hizmet Hastanesi Acil Servis Ünitesi, deneyimli ve dinamik kadrosu ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Mesai saatleri içerisinde mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece de hastane içinde kendi birimlerinde nöbet tutan anestezi, genel cerrahi, kadın doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kardiyoloji ve radyoloji uzmanları tarafından desteklenmektedir. Diğer branşlarda ise nöbetçi hekimlerimiz acil servisten çağrı yapıldığı andan itibaren çok kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap vermektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil servis ünitesinde, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri müşahede odalarında yapılmaktadır. Ayrıca girişim odaları ve diğer teknik donanımlı odalarda ilk müdahaleler ve tetkikler zaman kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde 24 saat boyunca radyoloji uzmanlarının desteği ile birlikte, bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi gibi görüntüleme olanakları ile tüm laboratuvar tetkikleri yapılabilmektedir.

Hastanemiz, Bahçelievler E5 yan yolda, acil durumlarda kolay ulaşılabilir özelliği ile merkezi bir lokasyonda yer almaktadır.

Hastanemizin yoğun bakım ünitesi ve ameliyathanelerinin acil servisten kolay erişilebilir bir konumda olması, her branştan acil hastayı kolaylıkla kabul ve tedavi etme olanağı sağlamaktadır.