Sıkça Sorulan Sorular


Nüfus cüzdanı, ehliyet gibi TC Kimlik Numaranızın yazılı olduğu bir kimlik ile hastanemize başvurabilirsiniz.
Hastanemizde SGK’lı olarak muayene olabilmek için herhangi bir sevk işlemine gerek yoktur.
Tüm laboratuar tahlilleri ve radyoloji tetkikleri(Ultrason, MR, BT, röntgen vs.) için SGK anlaşmamız bulunmaktadır.
Hastanemizde çalışan staff hekimlerimizin yaptığı ameliyatlar için SGK anlaşmamız bulunmaktadır.
Hastanemizde ilaç raporu verilmektedir. İlgili branş hekiminin muayenesi sonrasında yazdığı reçete doğrultusunda ilaç raporu düzenlenmektedir.
Hastanemizde SGK hastaları için iş görmezlik raporu düzenlenmektedir İlgili branş hekiminin muayenesi sonrası ya da yatarak tedavi süresi sona erdiğinde başhekimlik tarafından iş göremezlik raporu düzenlenmektedir.
Check up işlemleri SGK tarafından karşılanmamaktadır. Özel avantajlı check up paketlerimiz ve fiyatları için 444 8 111’i arayabilirsiniz.
Memorial Hizmet Hastanesi doktorları hafta içi 08:30 - 17:30, cumartesi, 08:30 - 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Memorail Hizmet Hastanesi Acil Servisinde ise 7 gün 24 saat acil, anestezi, kadın doğum, çocuk hastalıkları, kardiyoloji, ve radyoloji doktorlarımız hizmet vermektedir. Diğer branşlarda ise nöbet tutan hekimlerimiz acil servisten çağrıldıkları zaman çok kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap vermektedir.
Çağrı merkezi yetkililerimiz ve danışman hekimlerimiz size hangi branştan randevu almanız gerektiği konusunda yardımcı olmaktadır. Detaylı bilgi için 444 8 111
Topkapı'dan Bakırköy istikametine gelirken;
1- E- 5 Karayolu üzerinden Cevizlibağ'dan gelirken Merter-Güngören tabelasından sağ yan yola girilir. Merter, Güngören tabelalarını geçtikten sonra hastaneye ulaşım sağlanmış olur.
2- E-5 transit yolunda Bahçelievler tabelasını görünce Ömür Plaza'yı geçmeden sola girilir. Mecburi istikamet yönünde, hastane tabelaları takip edilerek hastaneye ulaşılır.

Havaalanı istikametinden Topkapı istikametine giderken;
1- Şirinevler’i geçtikten sonra Bakırköy-Bahçelievler tabelasından yan yola girilir. Yaklaşık 200 metre sonra Bahçelievler tabelası takip edilerek İncirli köprüsünün altından ilk sağdan girilir( hastane tabelası görülecek). Mecburi istikamet yönünde hastane tabelaları takip edildiğinde ulaşım sağlanır.
2-Sahil yolundan gelirken Merter- Güngören istikametini gösteren tabeladan Merter istikametine dönülür . Marmara Forum Alışverş Merkezi solda kalacak şekilde E-5 bağlanan köprünün altından geçilir, Edirne tabelası takip edilerek ilk sağdan köprünün üzerine çıkılır. 100 metre ileride sağda hastane görülür.
info@hizmethastanesi.com adresine hastanemizle ilgili görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Evet, Memorial Hizmet Hastanesi ve Türk Böbrek Vakfı aynı yerleşim alanı içinde bulunmaktadır.
212 408 66 66 / 1652 numaralı telefonu arayarak Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi’nden detaylı bilgi alabilirsiniz.
212 408 66 66 / 1480 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.