Online Hizmetlerimiz


Hizmet Hastanesi'nin internet sitesinde sunduğu Online Hizmetler ile evinizden dışarı çıkmadan hastanemiz tüm polikliniklerinden randevu alabilir, bebeği olan yakınınıza tebrik mesajı gönderebilir, hastanemizde yaptırdığınız tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilir ve Hizmet Hastanesi E-Bülten'ine üye olarak sağlığınız ile merak ettiğiniz tüm konularda doktorlarımız tarafından yazılan makaleleri okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sağlığınız için bir tık ötedeyiz…

E - Randevu

E-Randevu uygulamamız ile Hizmet Hastanesi bünyesinde bulunan tüm polikliniklerden online olarak randevu alabilirsiniz. Randevu talebinde bulunmak için "online randevu al" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

E - Randevu

İkinci Görüş / Doktora Danışın

İkinci görüş ile uzman hekimlerimiz tarafından raporlarınız değerlendirilir. Size görüşleri ayrıntılı olarak en kısa sürede aktarılır.

İkinci Görüş

E-Sonuç

5 Mart 2010 tarihi itibari ile uygulamaya başladığımız E-Sonuç hizmeti ile hastanemizde yaptırdığınız tetkiklerin sonuçlarını internet üzerinden alabilir ve hayatı kolaylaştırabilirsiniz.

Sonuçları öğrenmek için TC kimlik numaranız ve hastanemizde size verilen sonuç kartında yer alan sonuç numarasını sisteme girmeniz gerekecektir.

E-Sonuç

E-Bülten

E-Bülten, hastanemiz tarafından gönderilecek olan sağlığınız ile ilgili merak ettiğiniz güncel sağlık makaleleri, yazıları, röportajları ve hastanemiz ile ilgili haberleri ve kampanyaları bulabileceğiniz maillere abone olmaktır.

E-Bülten